Spolupráce

Spolupráce v ČR:

VFN (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze)
  • I. interní klinika: prof. MUDr. Tomáš Stopka, Ph.D., MUDr. Lubomír Minařík
  • II. interní klinika: prof. MUDr. Aleš Linhart, DrSc., prof. MUDr. Tomáš Paleček, Ph.D., prof. MUDr. Pavel Jansa, Ph.D., doc. MUDr. Vilém Danzig, Ph.D., FESC, MUDr. Gabriela Dostálová, Ph.D.
  • III. interní klinika: prof. MUDr. Jan Škrha, DrSc., MBA, MUDr. Jan Škrha, Ph.D.
  • IV. interní klinika: prof. MUDr. Aleš Žák, DrSc., doc. MUDr. Tomáš Krechler, CSc., doc. MUDr. Miroslav Zeman, CSc., prim. MUDr. Jaroslav Macášek, Ph.D.
  • Chirurgická klinika: MUDr. Sabina Strohalmová
  • Urologická klinika: prof. MUDr. Tomáš Hanuš, DrSc., MUDr. Otakar Čapoun, Ph.D., prof. MUDr. Viktor Soukup, Ph.D., MUDr. Josef Sedláček, doc. MUDr. Radim Kočvara, CSc., FEAPU, MUDr. Vojtěch Fiala
  • Gynekologicko-porodnická klinika: prof. MUDr. Antonín Pařízek, CSc.
  • Klinika nefrologie: prof. MUDr. Vladimír Tesař, DrSc., MUDr. PhDr. Oskar Zakiyanov, Ph.D.
  • Neurologická klinika: prof. MUDr. Eva Kubala Havrdová, CSc., MUDr. Petra Nytrová, Ph.D., MUDr. Filip Růžička, Ph.D., MUDr. Petr Dušek, Ph.D.
  • Onkologická klinika: prof. MUDr. Luboš Petruželka, CSc., MUDr. Michal Vočka, Ph.D., prof. MUDr. David Feltl, Ph.D., MUDr. Ludmila Křížová
  • Spolupráce s klinikami a Ústavem patologie v rámci Banky biologického materiálu
FN Motol - Urologická klinika : prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., MUDr. Marcela Čechová
Národní ústav duševního zdraví, 3.LF UK a FNKV, Praha: doc. MUDr. Aleš Bartoš, Ph.D. - MUDr. Lenka Fialová, CSc.
Hemodializační středisko FN Hradec Králové: prof. MUDr. Sylvie Dusilová-Sulková, DrSc.
ÚFE AV ČR: prof. Ing. Jiří Homola, CSc., DSc., Mgr. Markéta Bocková, Ph.D.
VŠCHT: prof. Ing. Oto Mestek, CSc.

Spolupráce v zahraničí:

Spolupráce v rámci European Group on Tumor Markers: prof. Dr. Joe Duffy (Dublin, Irsko), prof. Marta Sánchez-Carbayo (Bilbao, Španělsko)

Universität Würzburg, SRN: prof. Dr. Christoph Wanner, doc. Dr. Christiane Drechsler

Univerzita Komenského, Slovensko: Ústav molekulárnej biomedicíny, Lekárska fakulta: doc. MUDr. Ing. RNDr. Peter Celec, DrSc., MPH

Università degli Studi di Milano, Itálie: Department of Biomedical Sciences for Health: prof. Massimiliano Marco Corsi Romanelli, Dr. Elena Vianello

23.11.2023  |   klevo  |   zpět na Spolupráce